. . . InfoSite, s.r.o.

     Jsme společnost zabývající se provozováním motokárového sportu na profesionální úrovni, se zaměřením na jeho komerční využití. Jsme tu pro všechny, kteří mají rádi vzrušení z rychlosti, soutěžení a vítězení nad druhými i sami nad sebou.

      Budujeme pro vás arény ve kterých se vy můžete realizovat ať už jako jednotlivci, skupina, nebo třeba jako celá firma.

      Původní zaměření naší společnosti bylo však zcela jiné. Vznikly jsme jako počítačová firma se zaměřením na Internet. Okamžitě jsme začali hledat možnosti jak získat více zákazníků, jak podpořit naše firemní aktivity a motivovat svoje zaměstnance a obchodní zástupce či partnery. Nakonec jsme zjistili, že nejlepší motivační strategií jsou právě závody na motokárách. Ukázalo se, že pár hodin závodění je účinnější než měsíce kontaktování, přesvědčování a podobných praktik. A protože nám tehdy žádná ze stávajících motokárových drah v ČR nenabídla odpovídající podmínky, rozhodli jsme se vybudovat si vlastní. Díky tomu vám dnes můžeme nabídnout zařízení, které se ideálně hodí právě pro výše zmiňované úkoly.

   Známe všechny možnosti využití společného soupeření pro komerční účely. Několik projetých kol na našich motokárách udělá z vašich zaměstnanců, zákazníků, obchodních partnerů, nebo prostě z kohokoliv z koho potřebujete, malé kluky a holky s blýskavým pohledem a mírně fanatickým úsměvem. Stačí chvilka a všechny společenské bariéry padají.Vznikají nová přátelství, pracovní vztahy se rapidně zlepšují. Vaši obchodní rivalové se stávají vašimi spojenci. A to všechno pod vlivem jediné skutečně bezpečné drogy, kterou si každý vyrábíme sám. Drogy zvané „adrenalin“. 

        A my opravdu víme jak tuhle drogu vyrábět. Vždyť ta malá, sotva stokilová auta zrychlují a brzdí srovnatelně se závodními speciály. A rozhodně při tom nepotřebujete žádné zvláštní zkušenosti. Jezdí u nás šestileté děti, stejně jako dospělí v pokročilém věku. Stačí nasednout, sešlápnout plyn a vyrazit ! A pokud by jste přeci jen potřebovali poradit nebo s něčím pomoci, je tu vždy připraven kvalifikovaný a ochotný personál.


Jsme tu pro Váš úspěch !


Z původní dráhy s názvem  Motokáry Libeň do Kart klubu Letňany

      V srpnu roku 2002 nás zastihla povodeň v naší první aréně v Praze 8 – Libni a sebrala vše, co jsme pro vás až do té chvíle vybudovali. Již na jaře 2003 jsme vás ale mohli pozvat do nově otevřeného kart klubu (tentokráte již raději poněkud více na kopci) v Praze - Letňanech.

      I zde jsme pro vás připravili kompletní zázemí pro pořádání vašich soukromích či firemních akcí. Mimo výkonných motokár tu naleznete profesionálně připravenou a udržovanou dráhu dlouhou přes půl kilometru, počítačem řízenou časomíru s výstupy na velkoplošnou video projekci, vlastní parkoviště a nechybí samozřejmě ani restaurace s více než sto místy k sezení a plně vybavenou diskotékou, kde pro Vás na přání připravíme jakýkoliv typ občerstvení, rautů, zábav, prezentací, školení a podobných akcí.

     V roce 2010 jsme u příležitosti desátého výročí vybudování naší první pražské arény přejmenovali náš kart klub na Motokáry Praha !


Těšíme se na Vaší návštěvu !

Motokáry Praha